ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE 2017 / 2018

ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE 2017 / 2018
KOLĘDA 2017/2018
Sobota 25.11 godz. 10.00
1. Kłokocińska parz. od początku
2. Kłokocińska parz. od końca i Zadumy
3. Kłokocińska parz. od 28 w kierunku Kłokocinia do spotkania.
Niedziela 26.11 godz. 14.00
1. Kłokocińska niep. od końca
2. Kłokocińska niep. od początku
Poniedziałek 27.11 godz. 15.00
1. Sztolniowa nr 28a,28b, 32a, 32b
2. Sztolniowa nr 32c,32d, 32e, 32f
Wtorek 28.11 godz. 15.00
1. Armii Ludowej 19 a, 19 b, 21 a, 21 b
Środa 29.11 godz. 15.00
1. Jastrzębska 9a,9b, 11a,11b, 19 i 40
2. Jastrzębska 15 a, 15 b, 15 c, 17 a, 17 b, 17 c
Czwartek 30.11 godz.15.00
1. Jastrzębska 5, 7a, 7b
2. Jastrzębska 2 a, 2 b, 3,4, 6, 8
Piątek 01.12 godz.15.00
1. Armii Ludowej 31 c, 31 d, 31 e
Sobota 02.12 godz. 10.00
1. Błękitna od końca
2. Błękitna od początku
Niedziela 03.12 godz.14.00
1. Gotartowicka parzyste od końca
2. Gotartowicka parzyste od początku
Poniedziałek 04.12
BARBÓRKA
Wtorek 05.12 godz. 15.00
1. Armii Ludowej 33 a, 33 b, 33 c, 35 a, 35 b
2. Armii Ludowej 35 c, 35 d, 35 e, 35 f
Środa 06.12 godz. 15.00 /św. Mikołaja/
1. Sztolniowa 26 a, 26 b, 26 c, 26d
2. Sztolniowa 20 a, 20 b i 22 a, 22 b
Czwartek 07.12 godz. 15.00
1. Armii Ludowej 25 a, 25 b, 25 c, 25 d
2. Armii Ludowej 27 a, 27 b, 27 c, 27 d, 27 e
Piątek 08.12 godz. 15.00 Urocz. NP NMP
1. Sztolniowa domki od końca
Sobota 09.12 godz. 10.00
1. Boguszowicka nieparzyste od końca do 81
2. Boguszowicka nieparzyste 41 a – 79
3. Boguszowicka nieparzyste 25 b – 39 l
Niedziela 10.12 godz. 14.00
1. Gotartowicka nieparzyste od końca
2. Gotartowicka nieparzyste od początku
Poniedziałek 11.12 godz. 15.00
1. Armii Ludowej 29 a, 29 b,31 a, 31 b
2. Armii Ludowej domki od początku
3. Armii Ludowej domki od końca
Wtorek 12.12 godz. 15.00
1. Sztolniowa 40 a, 40 b, 40 c, 40 d
Środa 13.12 godz. 15.00
1. Sztolniowa 42 a, 42 b, 46 a, 46 b,
2. Sztolniowa 48a, 48 b, 50 a, 50 b
Czwartek 14.12 godz. 15.00
1. Armii Ludowej 23 a, 23 b, 23 c, 23 d, 23 e, 23 f
2. Armii Ludowej 37 a, 37 b, 37 c, 37 d
Piątek 15.12 godz.15.00
1. Baczyńskiego od końca
Sobota 16.12 godz. 10.00
1. Boguszowicka parzyste od Ligoty oraz Łukasiewicza i Brzeziny Miejskie
2. Boguszowicka od pani Tymich (128) do spotkania w kierunku Raszowca.
Niedziela 17.12 godz. 14.00
1. Braci Nalazków nieparzyste od początku
2. Braci Nalazków nieparzyste od końca
Poniedziałek 18.12 godz. 15.00
1. Kolberga od początku
2. Kolberga od końca
Wtorek 19.12 godz. 15.00
1. Boguszowicka parz. od cmentarza do Pani Tymich
Środa 20.12 godz. 15.00
1. Dunikowskiego parz. od końca
2. Dunikowskiego niep. od końca
Czwartek 21.12
SPOWIEDŹ
Piątek 22.12
SPOWIEDŹ
Sobota 23.12
SPOWIEDŹ
Niedziela 24.12
WIGILIA
Poniedziałek 25.12
NARODZENIE PAŃSKIE
Wtorek 26.12
ŚW. SZCZEPANA
Środa 27.12 godz.10.00
1. Jesienna od początku
2. Jesienna od końca
Czwartek 28.12 godz.10.00
1. Buchalików nieparzyste od końca
2. Buchalików nieparzyste od początku
Piątek 29.12 godz. 10.00
1. Szybowcowa od końca
2. Szybowcowa od 48 (od mostu w kierunku Gotartowic)
3. Szybowcowa od początku
Sobota 30.12 godz.10.00
1. Jutrzenki od końca
2. Jutrzenki od początku
3. Jutrzenki od 68k do początku
Niedziela 31.12
SYLWESTRA
Poniedziałek 01.01
NOWY ROK
Wtorek 02.01 godz.15.00
1. Spokojna od początku
2. Bagnista od początku i Niska
Środa 03.01 godz.15.00
1. Jaśminowa od początku
2. Ziołowa od początku
Czwartek 04.01 godz. 15.00
1. Urocza od końca
2. Węglowa 1 a, 1 b, 2 a, 2 b, 4 a,4 b
Piątek 05.01 godz. 15.00
1. Zgodna od końca
Sobota 06.01 godz. 14.00 TRZECH KRÓLI
1. Rajska parz. od początku
2. Rajska parz. od końca
Niedziela 07.01 godz. 14.00
1. Rajska nieparzyste od końca
2. Rajska nieparzyste od początku
Poniedziałek 08.01 godz. 15.00
1. Nowomiejska nieparzyste od początku
2. Nowomiejska parzyste od końca
Wtorek 09.01 godz. 15.00
1. Buchalików parzyste od początku
Środa 10.01 godz. 15.00
1. Grabowa od końca
2. Przejazdowa od końca
Czwartek 11.01 godz. 15.00
1. Spacerowa od końca
2. Spacerowa od początku
Piątek 12.01 godz. 15.00
1. Pochyła od końca
2. Pochyła od początku
Sobota 13.01 godz. 10.00
1. Gronowa nieparzyste od końca
2. Gronowa nieparzyste od początku
Niedziela 14.01 godz. 14.00
1. Braci Nalazków parzyste od końca
2. Gronowa parzyste od końca
Poniedziałek 15.01 godz. 15.00
1. Cyprysowa i Cedrowa od początku
2. Krzywoń i Szeptyckiego od początku
Wtorek 16.01 godz. 15.00
1. Samotna od końca
Środa 17.01 godz. 15.00
1. Jasna od początku
2. Jemiołowa od końca
Czwartek 18.01
Urodziny ks. Tomasza
Piątek 19.01 godz. 15.00
1. Żorska parzyste od Rybnika
2. Żorska nieparzyste od Żor
Sobota 20.01 godz. 10.00
1. Małachowskiego nieparzyste od końca
2. Małachowskiego nieparzyste od początku
Niedziela 21.01 godz. 14.00
1. Małachowskiego parzyste od torów
2. Małachowskiego parzyste od początku
Poniedziałek 22.01 godz. 15.00
1. Ziemska od końca
2. Ziemska od początku
Worek 23.01 godz. 15.00
1. Strażacka nieparzyste od początku
2. Sołtystwo od końca
Środa 24.01 godz. 15.00
1. Strażacka parzyste od końca
2. Wawrzyńca i Strażacka parzyste od początku
Czwartek 25.01 godz. 15.00
1. Mokra od początku
2. Kruczkowskiego od końca
Piątek 26.01 godz. 15.00
1. Zapłocie nieparzyste od początku
2. Zapłocie parzyste od końca
Sobota 27.01 godz. 10.00
Kolęda dodatkowa.
Ważne

Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „ZGADZAM SIĘ”, aby niniejsza informacja nie pojawiała się, lub kliknij „POLITYKA COOKIES”, aby dowiedzieć się, jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.

POLITYKA COOKIES 

ZGADZAM SIĘ