Święcenia Kapłańskie Łukasza Torbickiego

Święcenia Kapłańskie Łukasza Torbickiego

 

26 Maja w krakowski zgromadzeniu Ojców Salezjanów święcenia Prezbiteratu przyjmie Nasz Parafianin pochodzacy z Gotartowic dk. Łukasz Torbicki.

 

Msza św. prymicyjna ks. Łukasza  odbędzie się w naszej parafii w niedzielę 27 maja o godz. 12.oo. 

 

W tym szczególnym czasie bezpośredniego przygotowania do święceń otoczmy Go Naszą szczerą i żarliwą modlitwą.

 

Ważne

W związku z rozpoczęciem obowiązywania przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ogólne rozporządzenie o ochronie danych, informujemy, iż od 25 maja 2018 r. na stronie internetowej boguszowicestare.pl zacznie obowiązywać zaktualizowana Polityka Prywatności.

Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „ZGADZAM SIĘ”, aby niniejsza informacja nie pojawiała się, lub kliknij „POLITYKA COOKIES”, aby dowiedzieć się, jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.

POLITYKA COOKIES 

 

ZGADZAM SIĘ